Woda jest zdrowa, bezpieczna, smaczna?

KROK 1

Po pierwsze spostrzeżenia organoleptyczne, czyli to co widzimy, czujemy to jeszcze za mało. Żeby móc użytkować wodę w sposób bezpieczny,  należy wykonać badania wody. Ważne jest to, aby prawidłowo pobrać próbkę wody do badań. Po zaniesieniu próbki do laboratorium i odebraniu wyników analizy wody lub wykonaniu badań w ECONET przejdź do KROKU 2.

Czy moja woda jest zdrowa, bezpieczna, smaczna? Zapytaj ECONET.

KROK 2

Porównaj otrzymane wyniki analizy jakości wody z obowiązującą normą, czyli odpowiednim rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Już wiesz, co w Twojej wodzie budzi zastrzeżenia. Ponadto możesz np. wyczuwać raczej nieprzyjemny smak i zapach chloru, siarkowodoru, czy jakiś inny specyficzny. Do uzyskanej analizy dopisz własne spostrzeżenia i przejdź do KROKU 3.

 

KROK 3
Prześlij nam wyniki analizy wody wraz z własnymi spostrzeżeniami oraz ilością wody, którą użytkujesz w ciągu doby – skontaktuj się z naszym biurem lub przyjdź do nas osobiście. Jesteś już blisko celu. Wystarczy tylko zaczekać na naszą odpowiedź, rozważyć ofertę, domagać się szczegółów – które na pewno uzyskasz – umówić się na instalację i przejść do KROKU 4.

 

Odpowiednie filtry do wody to dobra inwestycja- wybierz ECONETKROK 4

Odkręć kurek i ciesz się, że mogłeś zainwestować w zdrowie swoje i swojej rodziny i nie musisz się już martwić, że nowy czajnik już po miesiącu będzie do wyrzucenia. Już możesz pić aromatyczną kawę, klarowną herbatę. Masz czystą wodę.

Odpowiednie filtry do wody to dobra inwestycja – wybierz ECONET

..

Pamiętaj o filtry do uzdatniania wody należy dbać. Nie zajmie Ci to dużo czasu a przedłuży ich żywotność. Okresowy przegląd serwisowy będzie dla Ciebie dużą pomocą.

.

.

Ogólnie o uzdatnianiu wody można przeczytać tutaj: Uzdatnianie wody – informacje ogólne.

Krótka prezentacja:    Usuwanie żelaza i manganu – jak i dlaczego
oraz  Twardość wody – jak wygrać z  twardą wodą.