Od czego zacząć?

Wiesz, że Twoja woda ma złą jakość! A może po prostu chcesz sprawdzić, czy bez obaw takiej wody można używać?

bathroom-4841_1280

Uważa się, że woda bezpieczna do spożycia to taka, która zawiera różne domieszki, ale w dopuszczalnych stężeniach, ze względów zarówno zdrowotnych jak i estetyczno – smakowych. Zatem dobra i czysta woda to taka, która spełnia wymogi normy i nie przysparza kłopotów użytkownikom.

Stosując odpowiednio dobrane urządzenia lub układy urządzeń do uzdatniania, dążymy do uzyskania wody o takich właśnie zaletach. Obowiązujące  normy jakości wody do picia to odpowiednie rozporządzenia Ministra Zdrowia.

Trzeba wiedzieć jakie niepożądane składniki zawiera woda

Dlatego pierwsza sprawa to badania jakości wody. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic zapraszamy do naszego laboratorium, w którym wykonujemy fizykochemiczną analizę wody:

Badania mikrobiologiczne, czyli na obecność bakterii warto przeprowadzić np. w Sanepidzie. W ten sposób sprawdza się np. obecność bakterii Eschericha coli.

Badania z laboratorium z  akredytacją można zamówić na stronie analizawody.pl

Nie musisz pobierać próbki wody samodzielnie

Pobranie próbki do badań fizykochemicznych jest proste, ale trzeba przestrzegać kilku wytycznych (o tym przeczytaj tutaj: jak pobrać próbkę).  Możesz też umówić się z naszym serwisantem na spotkanie i pobór wody:

W takim wypadku prócz poboru próbki sprawdzimy warunki montażowe i oferta, którą otrzymasz wraz z badaniami wody będzie zawierała propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.

A jeśli masz już badania wody, możesz przejść do następnego kroku:

Zawsze możesz zadzwonić, przyjść, napisać! Zapraszamy, z pewnością pomożemy!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Problemy z wodą od czego zacząć

Jeśli masz już wyniki badania wody koniecznie prześlij lub podaj wyniki telefonicznie, a przygotujemy odpowiednią ofertę!

tel. 22 498 15 98

biuro@econet.com.pl

 

Czy wiesz, że 120,00 zł wydane w ECONET na badania wody są traktowane jako zaliczka na stację uzdatniania wody!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….